3 Spływ Kajakowy Na Brynicy im. Aleksandra Doby

Olek Doba – pierwszy Komandor Spływu zgodził się patronować naszej wodnej imprezie na naszej rzece. Nie może płynąć w tym roku, bo w tym czasie będzie na Atlantyku, ale obiecał przyjazd na IV Spływ za rok. Aktualnie, od II Spływu, Komandorem jest Czeladzianin Andrzej Kostarz. Spływ odbywa się pod hasłem RZEKA ŁĄCZY MIASTA.
W tym roku popłyniemy na trochę innej trasie – start w Piekarach, meta w okolicach Mostu Zakochanych w Czeladzi. Po zakończeniu Spływu tradycyjne ognisko.
Czekamy na zgłoszenia swojej chęci udziału w Spływie. Ilość miejsc w naszych kajakach niestety ograniczona. Można oczywiście uczestniczyć w nim z własnym kajakiem i wówczas ilość miejsc nieograniczona.
Na bieżąco będziemy podawać dodatkowe szczegóły i informacje. Nie możemy jeszcze podać ostatecznej ceny wpisowego na Spływ – to zależy od ew. dotacji z UM Czeladz. Wszelkie pytania i zgłoszenia proszę kierować na adres: splyw_brynica@onet.eu. lub bezposrednio do Komandora. Prosimy o udostępnianie informacji o tym wydarzeniu, by jak najwięcej ludzi i nie tylko znad Brynicy mogło uczestniczyć w poznaniu naszej fajnej rzeki.

13232898_467110163486416_7299095669371702421_n